''Tıkanık Açma'' Son Teknoloji Kamera İle Karaman'da, Sezen Su Sıhhi Tesisat

''Tıkanık Açma'' Son Teknoloji Kamera İle Karaman'da, Sezen Su Sıhhi Tesisat

  http://www.karamanca.net/haber/43900/tikanik-acma-son-teknoloji-kamera-ile-karamanda-sezen-su-sihhi-tesisat.html

   

  Değişen ve gelişen iş alanları birbirini tetikliyor. Sektörlerde yaşanan hızlı gelişime ayak uyduramayan firmalar kapanıyor. Çağa ayak uydurmak diye tabir edilen bu durum Karaman’da sıhhi tesisat ve tıkanık açma sektöründede yaşanıyor.

   

  Kalfalık dönemini bitirip bir çanta dolusu anahtar takımı alacak parayı da buldumu herkes su ve sıhhi tesisat işini yapmaya başlıyordu. Nitekim değişen yaşam şartları ve buna bağlı gelişen banyo ve lavabo kültürü bu tip küçük esnafı bitirdi. Farklı deneyim gerektiren yeni kültür, yıllar boyu usta olarak bildiğimiz birçok ismi kenara attı.

   

  Başlı başına el becerisine dayanan eski sistemin yerini alan yeni sistem tamamen ekipman ve bilgi istiyor. Tabiki buda çağın gereklerini gözeterek gerekli AR-GE ve eğitim çalışmasını yapan firmaların işine yarıyor. Karaman’da faaliyet gösteren ‘’Sezen Su’’, sıhhi tesisat ve ‘’tıkanık Açma’’ işinde ciddi birikimi ve teknoloji ile yarışan makinaları ile sürekşli tercih edilen firma oluyor.

   

  Karaman’da aynı sektörde faaliyet gösteren birçok firmada bulunmayan makinaların desteği ile işyeri yetkilileri, herhangi bir tesisat işini belirlenen süreyi aşmadan ve kaliteli şekilde teslim ediyor. Herhangi bir arıza esnasında acil servis imkanı bulunduran firma, kırmadan dökmeden ve iş yapılan alanı tertemiz teslim etmeye özen gösteriyor. Firmanın bu sayede özellikle ev hanımları tarafından tercih ediliyor. Gerekli çalışmayı bitirdikten sonra firmaya bağlı yetkili ustalar temizlik kontrolü yapıyor.

   

  Tıkanık açma işlerinde çığır açan buluş olarak bilinen ‘’Kameralı görüntüleme ile tıkanık açma’’ olayı bu firmanın başka bir tercih nedeni. Firma yetkilileri; ‘’tıkanıklık yaşanan atık su giderleri ve diğer giderleri ilk olarak klavuz ile açmaya çalışşıyoruz. Klavuz bir noktadan sonra hareket etmiyor ve açmanın önünde bir engel olduğu düşünülüyorsa hemen kameralı görüntüleme yöntemi ile tesisata zarar vermeden tıkanıklığın tam olarak hangi bölümde olduğunu tespit ediyoruz.

   

  Bu sayede komple tesisatı kırıp dökmeye ve müşteriye fazla masraf çıkartmaya engel oluyoruz. Memnuniyetle bitirdiğimiz her işi en büyük referans olarak gördüğümüzden, her işimizi özenle ve titizlikle bitirmeye gayret ediyoruz.’’ Dedi. Yunus emre camisi karşısında yhm market bitişiğinde faaliyet gösteren Sezen su, 7/24 hizmet imkanı sunuyor.

   

   

  Haber / Karaman.ca / Be. Ra

   

  tıkanık açma

   

  karaman'da tıkanık açma

   

  karaman'da sucu

   

  su tesisatçı karaman

   

  sıhhi tesisat

Karamanca
TAHSİN ÜNAL MAHALLESİ YUNUS EMRE CAMİ KARŞISI 48. SOKAK NO: 31 KARAMAN / 0338212320